VI LO im. Zesłańców Sybiru w Toruniu godło Polski

Konsultacje dla uczniów i rodziców.

Harmonogram konsultacji dla uczniów i rodziców w VI LO

w roku szkolnym 2023/2024

 

Imię i nazwisko

Dzień tygodnia

Godzina

Sala

Jolanta Babińska-Forst

wtorek

15.15

24

 Anna Baczis - Macikowska

wtorek

16.00 - 16:45

54

 Marek Banach

czwartek

(po uprzednim umówieniu się przez dziennik)

14.25 - 15:10

36

 Agata Białucha

czwartek

(po uprzednim umówieniu się przez dziennik)

08.00-08.45 55
 Dorota Carska piątek 13.30 43
 Hanna Charęza środa  12.30 21

Agnieszka Chościńska

piątek

16:00

37

Anna Czerniak

wtorek

(po uprzednim umówieniu się przez dziennik)

15:10 - 15:55 54

Magdalena Czerwińska

URLOP ZDROWOTNY

Renata Jaroszewska - Brudnicka  poniedziałek 8:55 - 9:40 57
Katarzyna Kapelaty czwartek (co drugi tydzień) 13:40 biblioteka
Maria Karakulska - Ciba Zwolnienie Lekarskie
Regina Karczewska poniedziałek (co drugi tydzień) 12:45 44
Michał Kosiński środa 16:00 57
Agnieszka Kostyra czwartek 12:40 35
Izabela Kozlarzewska

środa

(po uprzednim umówieniu się przez dziennik)

14:25 biblioteka
Robert Krebel poniedziałek, czwartek 16:20, 17:00 dom ucznia lub zdalnie
Jagoda Kubicka

piątek (co drugi tydzień)

(po uprzednim umówieniu się przez dziennik)

12:00 5
Marcin Kubisztal

wtorek

 

(po wcześniejszym uzgodnieniu przez e-dziennik)

10:45 pokój nauczycielski

Małgorzata Kumiszcze-Fidos

wtorek (co drugi tydzień)

13.40

30

Rafał Leksandrowicz środa 8:45 (po wcześniejszym umówieniu przez e- dziennik) 42 lub pokój nauczycielski
Piotr Lerch czwartek 12:40 pokój wf

Anna Lis

piątek

10.00 (po wcześniejszym umówieniu przez e- dziennik)

58

Ewa Łuczak czwartek 16:00 22
Anna Makacewicz wtorek 14:20 4
ks. Mateusz Markowski środa (pierwsza środa miesiąca ) 11:50 - 12:35 22
Adam Moralewski poniedziałek 8:00 36
Zbigniew Masłoń piątek 

(co drugi tydzień)

(po uprzednim umówieniu się przez dziennik)

14:00 54
Zbigniew Matuszewicz czwartek 13:35 - 14:20 1
ks. Łukasz Meszyński URLOP ZDROWOTNY
Katarzyna Mikołajczak piątek (po uprzednim umówieniu się przez dziennik) 14:55 - 15:40 41
Dariusz Mularczyk poniedziałek 14:25 - 15:10 45
Mirosław Mularczyk piątek  15:15 - 16:00 25
Jan Myrcha czwartek 14:25 - 15:10 36
Sylwia Niedziałek - Karbowska czwartek 16:10 42
Krzysztof Okinczyc wtorek 9:50 - 10:35 pokój wf
Marcin Opałka czwartek (co drugi tydzień) 12:30 26

Aleksandra Oźmina

czwartek

 (po uprzednim umówieniu się przez dziennik)

8:50

38

Marta Pater - Buczkowska czwartek 14:25 27
Lidia Pitulska poniedziałek 16:45 - 17:45 30
Dariusz Rybacki środa 11:50 - 12:35 22
Joanna Rudnik piątek (raz w miesiącu po uprzednim umówieniu się przez dziennik) 15:15 - 16:00 30
Cezary Skrzypczak piątek  10:45 - 11:30 41

Klaudia Sulikowska-Szalska

poniedziałek

8:45

23

 Danuta Szychulska środa 14:20 41
Izabela Świtała poniedziałek 13:30 45

Ewa  Trawińska

wtorek

15:10

pokój wf

Lidia Trzmiel wtorek 14:20 27
Elżbieta Walukiewicz czwartek 12:45 40

Romana Wuttke-Wojtaś

wtorek

13.30

40

 

Partnerzy